Telefon: 0232 259 50 69

 

Sizin Yorumlarınız


Merhaba balçova halı yıkama firmanız mükemmel işliyor halılarım pırıl pırıl oldu çok teşekkür ederim.

Pervin İpek

İyi çalışmalar diliyorum öncelikle uzun zamandır balçova halı yıkama firmalarından müzdarip idim sizi bulduğum için çok şanslıyım. Bazı firmalar halıları alıyorlar birdaha getirmiyorlar yada haftalar sonra getiriyorlar. Çalışma sisteminiz çok iyi halılarımı bayrama 3 gün kala alıp arife gününe yetiştirdiniz hemde tertemiz bir şekilde teşekkür ediyorum.

Fatma Baran

Balçova halı yıkama firmaları arasında siden iyisini tanımıyorum yıllara sari bir firmasınız sözylentileri dikkate alırsak yeni firmalara güvenmek çok zor. Uzun yıllar daha hizmet vermeniz dileği ile.

Tansu Kara

Geçen sene balçova halı yıkama firmalarından birine halılarımı verdim el halımın renklerini birbirine karıştırdı epey kavga ettik diğer yıl sizi buldum konu komşu çok övdü. Çekincelerimi söyledi,m başıma gelenleri anlattım sizde balçova halı yıkamanın en eski firmasının siz olduğunu söylediniz hatta renkleri karışan halımı bile düzeltebileceğinizi söylediniz ilk başta inanmadım ama bozulan halım geri geldiğinde nerede ki ilk günkü gübü pırıl pırıl ve cap canlı geldi resmen sihirli deynek deymiş gibiydi allah razı olsun deyip iyi çalışmalar diliyorum

Selin Ergenç

 

Sizde yorum göndermek istiyorsanız iletişim sayfasından yollaya bilirsiniz.


Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Sizden Gelenler | Fiyatlar | İletişim