Telefon: 0232 259 50 69

 

Balçova halı yıkama sistemi

Evlerimizin en özel eşyalarından bir tanesi durumda olan halılar süre içinde çok pek kirleniyor ve birçoklarımız gündelik temizlik yapmasına nazaran bu lekelere pratik kolay ulaşamıyor nedeni ise halılar çeşitli tipteki ürünlerdir ve kiri en dibe hapsederek gizleyen ürünlerdir bu sebeple temizlik işlemleri de birçok pratik değildir . İzmir halı yıkama bu konuyla alakalı size en güzel biçimde destekçi oluyor ve ürünlerinizi evlerinizden alarak teknolojik aletler tarafından ayrıntılı bir biçimde temizliyor. Halı yıkama piyasasının en özel adreslerinden bir tanesi durumda olan firmamız balçova halı yıkama güler yüzlü ve kalifiye hizmeti ile sizlerin huzuruna çıkıyor. Halılarınızın modeline yönelik yıkama işlemleri çeşitlilik gösteriyor ve en duyarlı ürünler amaçlı dahi bir yıkama programımız meydana geldiğini da anımsatmak talep ediyoruz .

Balçova halı yıkama kalitesi ile sizler de hizmet almak isterseniz yol tarifi bilgileriniz ile beraber firmamıza başvurabilir ve halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Halılarınız özel bir şekle paketlenir ve en kısa zamanda firmamıza taşınarak yıkama işlemlerine start verilir. İlk süreçte halılarınızın tipi saptama edilir ve uyumlu yazılım seçilir. Yıkama işlemleri gün içinde bitirir ve müesseseye odalarımızda halılarınızın ayrıntılı bakımları inşa edilerek tekrardan bizlere verilen adrese en kısa zamanda teslim edilir. Teknolojik mahsulleri kullanmaya ve firmamıza dahil olmak üzere etmeye devam ediyoruz, bu sayede ek olarak özle ve ek olarak kuvvetli bir yıkama hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini ek olarak üst düzeylere taşımayı başarıyoruz.

Halılar en fazla kirlenen ve en fazla kayıp gören ürünler aralarında yer ediniyor . Halı tiplerine yönelik kirlilik oranı da çoğalıyor ve temel bir örnekle bunu izah edecek olursak eğer; katı yapılı halıların temizlenmesi çok ek olarak kısa sürer fakat narin tüylü halılar kiri en güzel biçimde hapsederek derinlerde saklar. Gündelik halı temizliği inşa ediyor olsanız dahi bu lekelere ulaşmanız ve ayrıntılı bir temizlik yapmanız olası değildir . Halılar bir çok kez olarak basılan ve kir toplayan ürünler oldukları amaçlı ek olarak sık sık temizlik hizmeti arzu eder fakat bunu ilkel yöntemlerle başka bir deyişle elde yıkama benzeri işlemler ile yapmanız size çok da yarar sağlamaz! Halı yıkamanın ehemmiyeti ile ilgili web üstünde pekçok makale yer ediniyor fakat pekçok yazıda gündelik temizliğin yeteri kadar olacağı yazıyor


 


Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Sizden Gelenler | Fiyatlar | İletişim